ایران توتال

تجهیزات نقشه برداری,جی پی اس ایستگاهی,توتال استیشن,دوربین ترازیاب
شرکت مهندسی ” توسعه تجارت ژئوماتیک ” فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با محوریت توسعه دانش فنی ، بروز رسانی ابزاری و نرم افزاریِ علوم ژئوماتیک و نقشه برداری شروع کرده است.

تجهیزات نقشه برداری

 

بخش خرید و فروش تخصصی تجهیزات مهندسی و نقشه برداری شرکت فوق با نام تجاری ایران توتال مفتخر است آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا را در زمینه تجهیزات نقشه برداری ، اعم از سیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای (GPS/GNNS)، تجهیزات نقشه برداری زمینی (توتال استیشن ، تئودولیت ، ترازیاب و…) در بالاترین سطح کیفی و گسترده ترین خدمات پس از فروش با پشتیبانی کادری متخصص و زبده در اختیار شما قرار دهد

ما به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه فروش تجهیزات خاص و مهندسی معتقدیم اصول پایداری و پیشرفت مجموعه در تعامل و سازش با مشتری ، راهنمایی اصولی جهت انت

350عدد

محصول برای فروش

2000نفر

خریدار فعال

50نفر

فروشنده فعال

ایران توتال


سال 1382ایران توتال فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با محوریت توسعه دانش فنی ، بروز رسانی ابزاری و نرم افزاریِ علوم ژئوماتیک و نقشه برداری شروع کرده است.

اردیبهشت 1385شرکت با جذب سرمایه 100 میلیون دلاری توانست توسعه عظیمی در تولید خود ایجاد کند.
team-6

خرداد 1387همکاری شرکت با شرکت الکترونیک استارز در راستای توسعه محصولات جدید.

فروردین 1390راه اندازی فروشگاه های آنلاین برای فروش محصولات نرم افزاری.

مهر 1393افتتاح فروشگاه های فیزیکی در سطح شهر تهران.

آبان 1396عقد قرارداد با سازمان های بزرگ جهت آموزش پرسنل.

اعضای تیم ما

مهندس ابراهیم لطف اللهی

مدیرعامل

مهندس جلیلی

آموزش

ساسان مقدم

تعمیرات

جوایز و دستاورد ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

منو اصلی