قالب وردپرس چند منظوره قالب شرکتی و فروشگاهی حرفه ای مدیسا قالب آوادا Avada | پر فروش ترین و محبوب ترین قالب وردپرس در جهان
Menu

Tell: +98 21 86 0931 42

آدرس : تهران، یوسف آباد، میدان سلماس، پلاک ۲۶

09124937559

تعمیر دوربین نقشه برداری

مرکز تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات و دوربین نقشه برداری

از آنجا که تجهیزات نقشه برداری با توجه به اهمیت آن جهت استفاده در پروژه های عمرانی و صنعتی نقش بسیار مهم و حیاتی دارد، نگهداری صحیح و حفظ دقت آن بسیار حائز اهمیت میباشد.

در صورت عدم نگهداری صحیح و نادیده گرفتن کالیبراسیون ، تنظیم و  سرویس دوره ای تجهیزات ، در بسياری از موارد موجب خسارت و صدمه های جبران ناپذيری خواهد شد.

از این رو انجام کالیيبراسيون ، سرویس و تنظیمات دوره ای  تجهيزات و دوربین  نقشه برداری میتواند باعث تضمین و تداوم دقت ، کارکرد صحیح و افزایش عمر دستگاه و ادوات نقشه برداری گردد.

کاليبراسيون و اهمیت آن در تجهیزات نقشه برداری :

کاليبراسيون فقط صدور برگه و برچسب نیست ، بلکه بررسی و رفع خطاه های موجود میباشد.

هدف از کاليبراسيون ،يکسان کردن دقت و اندازه گيری ها با استاندارد کارخانه سازنده  میباشد.

در تنظیمات و کالیبراسیون دوره ای تمامی ایرادات و خطاهای دستگاه بررسی شده و با توجه به دستور العمل کارخانه سازنده و با نرم افزار و تجهیزات مربوطه نسبت به رفع خطا اقدام میگردد علاوه بر موارد بالا ایرادات ظاهری و قابل رویت از قبیل عدم کارکرد صحیح قفل های لمپ و تریبراک  ، هم محور نبودن لیزر پوینتر با تلسکوپ ، تنطیم چشمی نشانه روی ، تنظیم و سرویس سیستم فوکوس، چشمی و تعویض قطعات معیوب انجام می پذیرد.

چه زمان تجهیزات نقشه برداری نیاز به سرویس و کالیبراسیون دارند :

زمان استاندارد و مورد تایید کمپانی های مطرح در این زمینه 6 ماه میباشد البته این مدت بسته به میزان استفاده از دستگاه و شرایط آب و هوایی متغیر میباشد لذا در شرایط کاری سخت و پر اصطحلاک هر چه زمان سرویس و کالیبراسیون کوتاه تر باشد به دقت و عمر مفید استفاده از دستگاه افزوده میشود ،در نتیجه کالیبراسیون و سرویس دوره ای تجهیزات نقشه برداری باعث افزایش عمر دستگاه و تضمین کارکرد صحیح و دقیق آن خواهد بود.

شرایط یک آزمایشگاه کالیبراسیون چگونه است:

محیط آزمایشگاه با بهره مندی از سيستم کنترل دما و رطوبت ،شرايط محيطی را در حد مطلوب برای اطمينان از صحت اندازه گيری کميت های فوق فراهم می نمايد.

داشتن کارشناسان زبده و با تجربه در اين امر و همچنين استفاده از دستگاه های اندازه گيری دقیق و روش های استاندارد باعث می شود تا کيفيت و صحت نتايج کاليبراسيون در حد بالايی قابل اطمينان باشد.

بدین منظور با توجه به نیاز روز افزون و در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان محترم ، مرکز آزمایشگاه و کالیبراسیون شرکت ایران توتال با دارا بودن پرسنل حرفه ای آموزش دیده در کمپانی های  لایکای سوئیس، سندینگ، نیکون، سوکیا، تاپکون و داشتن گواهینامه معتبر ISO/IEC17025  و ISO 9001  و همچنین خریداری ابزارهای استاندارد و خاص شامل کلیماتور چهار محوره دقیق ، دستگاه سنترینگ لمب ، اسیلوسکوپ ، EDM BOX ، CCD Camera , منبع تغذیه و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه، اقدام به راه اندازی مجهزترین مرکز سرویس و خدمات کالیبراسیون و تعمیرات تجهیزات نقشه برداری و مهندسی در سطح کشور را نموده است.

این تعمیرگاه در حال حاضر به عنوان یکی از  پیشرفته ترین و مجهزترین مراکز تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات و دوربین نقشه برداری در سطح منطقه می باشد.

ارائه خدمات سرویس و کالیبراسیون با قیمت رقابتی و کیفیت مثال زدنی در سریعترین زمان ممکن به همراه ارائه برگه کالیبراسیون مورد تائید مراکز معتبر و همچنین داشتن قطعات مصرفی و یدکی انواع دوربین های نقشه برداری بالغ بر 1000 قطعه این مجموعه را قادر ساخته تا پاسخگوی جامعه محترم مهندسین مشاور، نقشه برداران محترم ، دانشگاه ها، مراکز فنی و حرفه ای و سایر ارگان ها باشد.

خدمات قابل ارائه در این مجموعه تجهیزات نقشه برداری ایران توتال شامل :

  • سرویس و کالیبراسیون انواع توتال استیشن لایکا، سندینگ، تریمبل، سوکیا، تاپکون، پنتاکس، روید، ژئومکس و کولیدا
  • صدور سرتیفیکیت و ارائه برچسب کالیبراسیون
  • تعمیر و کالیبره انواع تئودولیت دیجیتال و مکانیکی
  • تعمیرات و کالیبره انواع دوربین ترازیاب نقشه برداری
  • بازسازی و احیای کامل دوربینهای زمین خورده و شکسته با کیفیت فوق العاده بالا و قابل اطمینان
  • ساخت انواع باتری صحرایی مخصوص توتال استیشن و جی پی اس ایستگاهی با مدت زمان کارکرد بسیار بالا
  • ساخت انواع کابل تخلیه اطلاعات دوربین های نقشه برداری و جی پی اس ایستگاهی
  • طرح تعویض دوربین و توتال استیشن های قدیمی با نسل جدید دوربین و جی پی اس مولتی فرکانس

 

در پایان امید داریم با ارائه خدمات مناسب و شایسته جامعه مهندسین ایرانی گامی هر چندکوچک در راستای آبادانی و پیشرفت کشور عزیزمان برداشته داشته باشیم.